X

Biuletyn Informacji Publicznej

Specjalista ds. promocji

Data publikacji: 06.02.2020

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Specjalista ds. promocji Narodowe Muzeum Morskie
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres Zadań Na Stanowisku

  • redagowanie tekstów informacyjnych i promocyjnych,
  • prowadzenie kampanii promocyjnych i komunikacji w mediach społecznościowych i tradycyjnych,
  • współpraca z mediami,
  • organizacja i realizacja działań promocyjnych Muzeum (kulturalnych, naukowych, edukacyjnych),
  • samodzielne prowadzenie bieżących projektów i kampanii,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących realizacji powierzonych zadań,
  • opracowywanie dokumentacji do udzielania zamówień publicznych.

Wymagania Niezbędne

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie pracy w dziale promocji (preferowana znajomość specyfiki działań placówki kultury),
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność swobodnego pisania jasnych, atrakcyjnych tekstów promocyjnych;
  • obsługa mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter),
  • doświadczenie w organizowaniu eventów (konferencje, wernisaże, targi),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Kandydatom Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w budowaniu marki Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku na rynku krajowym i międzynarodowym.

Kandydatów Prosimy o

  • przykłady 2 opublikowanych tekstów własnego autorstwa oraz zrealizowanej kampanii promocyjnej/informacyjnej,
  • przygotowanie przykładowego wpisu na Facebook dotyczącego Nocy Muzeów wraz z fotografią z zasobów NMM.

Wymagane Dokumenty

  • CV oraz list motywacyjny.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku na ul. Ołowianka 9-13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy w art. 22(1) ust. 1 oraz powiązanych aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do podjęcia działań związanych z procesem rekrutacyjnym.

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b oraz c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału i wynik procesu rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż do dnia 04.03.2020 r.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail kadry@nmm.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail ochrona.danych@nmm.pl.

Adres mailowy na cv: s.wozniak@nmm.pl
Termin zgłaszania aplikacji: 04-03-2020 r.

Wytwarzający/Odpowiadający: Aleksandra Pielechaty

Czas wytworzenia: 06-02-2020 10:45:41

Udostępniający: Radosław Paternoga

Czas udostępnienia: 2020-02-06 10:46:32